banner isbank

ISPARTA GÜLLER VE GÖLLER DİYARI SATRANÇ TURNUVASI

meydan avm_dll_afi
24-25 Aralık 2022 tarihlerinde, Meydan AVM yemek katında-sinema salonu önünde Güller ve Göller Diyarı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. 5 farklı kategoride yapılacak olan yarışmalarda, AVM yönetimi tarafından HEDİYE ÇEKİ-KUPA-MADALYA verilecektir.

A ve B kategorilerinde ilk 3 sporcuya KUPA, yaş kategorilerinde de 1. olan sporculara KUPA verilmesi kararlaştırılmıştır. Ayrıca yaş kategorilerindeki 2. ve 3. olan sporcular ile en iyi kadın sporculara madalya verilecektir. Her kategorideki dereceye giren sporcular ve en iyi kadın sporculara HEDİYE ÇEKLERİ Meydan AVM tarafından verilecektir. Meydan AVM yönetimine teşekkür ediyoruz...

TOPLAM HEDİYE ÇEKİ ÖDÜL DEĞERİ 9100 TL!

KATEGORİLER:
A KATEGORİSİ: 1200 VE ÜZERİ MAKSİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR
B KATEGORİSİ: 1199 VE ALTI RATİNGE SAHİP SPORCULAR İLE HERHANGİ BİR KUVVET PUANI OLMAYAN SPORCULAR
10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ: 2013 VE 2014 DOĞUMLU SPORCULAR
8 YAŞ KATEGORİSİ: 2015 DOĞUMLU SPORCULAR
7 YAŞ KATEGORİSİ: 2016 DOĞUMLU SPORCULAR

KONTENJAN HER KATEGORİ İÇİN 64 SPORCU İLE SINIRLIDIR. KUVVET PUANI OLMAYAN SPORCULAR İÇİN KAYIT ÖNCELİĞİNE BAKILACAKTIR. SPORCULAR UKD PUANLARINA GÖRE, İSTERLERSE A VE B KATEGORİLERİNE KAYDOLMA HAKKINA SAHİPTİR.

TURNUVA YÖNERGESİ                                                  TURNUVA KAYIT    

EŞLENDİRME VE SONUÇLAR

7 YAŞ                              8 YAŞ                          10 YAŞ VE ALTI 


B KATEGORİSİ                                                   A KATEGORİSİ

Turnuvamıza ev sahipliği yapan, ödüllere sponsor olan Meydan AVM'ye teşekkür ederiz. Ayrıca turnuva alanımızı ziyaret ederek, satranç ailemizle sohbet eden, sorunlarımızı dinleyen, Isparta'mıza satranç salonu kazandırılması konusunda desteklerini aldığımız Isparta Milletvekilimiz Sn. Recep Özel'e, Senirkent Belediye Başkanı Sn. Kadir Heybeli'ye, Sütçüler Belediye Başkanı Sn. İsmail Yurdabak'a, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerimize Isparta Satranç Ailesi adına teşekkür ederiz.

7 ya10 yaa kat8 yab kathakmmlrgenl1gnl2gnl3bk ilesatran vekilsert vekvekilimle