banner isbank

Duyurular

DUYURU

Duyuru  15-18/02/2014 tarihlerinde Antalya ili Manavgat ilçesinde düzenlenecek olan Satranç Grup Birinciliği yarışmalarına katılacak sporcu ve velileri ile 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 20:00 de Gençlik Merkezinde (Mimar Sinan cami karşısı eski Uğur dershanesi binası) toplantı yapılacaktır. Sporcuların aşağıda linki verilen veli izin belgesinin doldurularak toplantıda kafile başkanına teslim edilmesi gerekmektedir. Yarışmaya katılacak sporcuların lisansları fotograflı ve renkli çıktısı onaylı olarak yanlarında getirmelerini ve Nüfüs cüzdanı kimliklerinin fotoğraflı olması gerektiği önemle hatırlatırız. Yarışmaya katılacak sporcu listesine aşağıdaki linkten ulaşılabilir. Kafile başkanı ve idarecilerle iletişim 0530 7706532- 0505 7783315- 505 8976538 nolu numaralardan kurulabilir.

pdfSporcu Listesi>>>                                                docVeli İzin Belgesi>>>> 

Isparta İli Satranç Hakemlerinin, Satranç Kulüplerinin ve Satranç Merkezlerinin Dikkatine!

Sitenin güncellenmesi ve veribankası oluşturulması sebebiyle aşağıdaki bilgileri lütfen doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta olarak gönderiniz.

Devamını oku...

Vize Ücretleri Hakkında Duyuru

Türkiye Satranç Federasyonu Web Sitesinin 04.03.2013 pazartesi saat 11:20 de yapılan duyuru aşağıdaki gibidir:

"Spor Genel Müdürlüğü'nün genelgesi üzerine 16 yaş altı sporcu lisansları ücretsiz olmuştur. Türkiye Satranç Federasyonu Lisans Bilgi Sistemi bu değişikliğe göre yeniden yapılandırılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiştir. 16 yaş üzeri için lisans ücreti 20 TL'dir. Camiamıza duyurulur."

Kaynak : Türkiye Satranç Federasyonu - Duyurular


İLİMİZ HAKEMLERİNE DUYURU

iletisim2012-2013 sezonu turnuvalarda görevlendirilecek hakemlerin sezon vizeleri yapılmış olması gerekmektedir. Hakem lisans vizesi yapılmamış hakemler bulunulan sezon için pasif olarak değerlendirilmektedir. Sezon vizesini yaptırmış olan hakemlerimizin iletişim bilgilerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  e-posta adresine bildirmeleri önemle rica olur.

 

SATRANÇ HAKEMLERİ TOPLANTISI

toplanti


İlimiz Gençlik Merkezinde 13 Ekim 2016 Perşembe günü saat 19:00'da hakem toplantısı yapılacaktır. Tüm satranç hakemlerimizin katılmaları gerekmektedir. 

(Not: Katılamayacak hakemlerimizin mazeretlerini İl Temcilsiliğine bildirmesi gerekmektedir.)

 

 

Banner - Market

tsf market_ban