banner isbank

Duyurular

SAMET HARUN ÖZSAÇ'TAN FM UNVANI

harun samet
2005 doğumlu milli sporcumuz Samet Harun ÖZSAÇ, FIDE tarafından onaylanan FM (Fıde Master) ünvanını almaya hak kazanmıştır. Sporcumuzu, antrenörlerini ve ailesini tebrik ediyoruz. Isparta ili sporcumuz Samet Harun'un başarısından dolayı gurur duyuyor, GM olma yolunda başarılar diliyoruz.
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

2022 yılı Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda aldıkları derecelerle ilimizin gururu olan sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhammet Cemil Şensöz’le buluştu. İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette Satranç Federasyonu il temsilcisi Dr. Oğuzhan YÜKSEL ve sporcularımızın velileri hazır bulundu.

Sporcularımızla yakından ilgilenen İl Müdürümüz Muhammet Cemil Şensöz başarılarından dolayı duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, velileri, kulüp idarecilerini ve antrenörleri çalışmalarından dolayı tebrik etti. Isparta iline yeni atanan müdürümüze başarılar dileyen heyet; Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Müdürümüz Muhammet Cemil Şensöz’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

İlimizden milli takım havuzuna girmeye hak kazanan sporcularımızın isimleri şunlardır. Başarılarının devamını diliyoruz.

Kemal Çağan Develi- 9 Yaş Genel, Türkiye 4.’sü

Çınar Öner- 10 Yaş Genel, Türkiye 7.’si

Feyza Keskin- 12 yaş Kızlar Türkiye 12.’si

Bora Yarar- 14 Yaş Genel- ELO Kriteri

Sudenaz Yalçın- 16 Yaş Kızlar, Türkiye 4.’sü

Nehir Yalçın- 16 Yaş Kızlar, Türkiye 6.’sı
gsb 3
gsb 2

zyro-image


2021-2022 OKUL SPORLARI SATRANÇ BÖLGE-GRUP YARIŞMALARI

sat. res2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Satranç Bölge-Grup Yarışmaları 18-22 Mart 2022 tarihlerinde bölge yarışmaları yapılacaktır.

İl Yarışmalarında dereceye giren ve kontenjan dahilinde olan okul takımlarımız aşağıda detayları belirtilen bölge illerinde grup yarışmalarına katılabileceklerdir.

GSB OKUL SPORLARI SAYFASI

OKUL SPORLARI SATRANÇ GRUP (KÜÇÜKLERYILDIZLAR-GENÇLER) YARIŞMA YÖNERGESİ

veli_izin_belgesi_okul_sporlar.pdf

2022 TAKIM LİSTESİ (il gençlik spor md. verilecek)

DUYURU

Duyuru  15-18/02/2014 tarihlerinde Antalya ili Manavgat ilçesinde düzenlenecek olan Satranç Grup Birinciliği yarışmalarına katılacak sporcu ve velileri ile 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 20:00 de Gençlik Merkezinde (Mimar Sinan cami karşısı eski Uğur dershanesi binası) toplantı yapılacaktır. Sporcuların aşağıda linki verilen veli izin belgesinin doldurularak toplantıda kafile başkanına teslim edilmesi gerekmektedir. Yarışmaya katılacak sporcuların lisansları fotograflı ve renkli çıktısı onaylı olarak yanlarında getirmelerini ve Nüfüs cüzdanı kimliklerinin fotoğraflı olması gerektiği önemle hatırlatırız. Yarışmaya katılacak sporcu listesine aşağıdaki linkten ulaşılabilir. Kafile başkanı ve idarecilerle iletişim 0530 7706532- 0505 7783315- 505 8976538 nolu numaralardan kurulabilir.

pdfSporcu Listesi>>>                                                docVeli İzin Belgesi>>>> 

BAŞSAĞLIĞI

  İl hakem kurulu Asbaşkanı FA Ender YALÇIN'ın Anneannesi 30 Ekim 2013 günü vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ 

Banner - Market

tsf market_ban