banner isbank

Isparta İli Satranç Hakemlerinin, Satranç Kulüplerinin ve Satranç Merkezlerinin Dikkatine!

Sitenin güncellenmesi ve veribankası oluşturulması sebebiyle aşağıdaki bilgileri lütfen doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta olarak gönderiniz.

Satranç Hakemleri için:


Lütfen Aşağıdaki Bilgi Formunu indirip doldurarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz. Bu bilgiler toplanıp havuz oluşturulacaktır. 

Hakem Bilgi Formu 

Satranç Kulüpleri İçin: 

Lüften aşağıdaki bilgileri içeren bir e-postayı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz. Göndermiş olduğunuz bilgiler sitede İl Temsilciliği>Kulüpler kısmında yayınlanacaktır.

Kulübün Adı 
Kulübün Yöneticisi
Kulübün İletişim Numaraları
Kulübün Adresi
Kulübün Logosu (Varsa)  
Kulübün E-posta Adresi (Varsa)
Kulübün Web Adresi (Varsa) 

Satranç Merkezleri İçin: 

Lüften aşağıdaki bilgileri içeren bir e-postayı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz. Göndermiş olduğunuz bilgiler sitede İl Temsilciliği>Satranç Merkezleri kısmında yayınlanacaktır.

Merkezin Adı
Merkezin Web Adresi
Merkezin E-posta Adresi
Merkezin Açık Adresi
Merkezin Logosu
İletişim Numaraları
İletişim Kurulacak Kişinin Adı
Merkezin Google Haritalarda İşaretlenmiş Halinin Resmi

Banner - Market

tsf market_ban