banner isbank

Satranç Haberleri

ISPARTA BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI

afi


26 -27 Aralık 2020 tarihleri arasında Isparta Belediyesi Ödüllü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva da sporcular 10 Yaş ve Altı (2014-2011 doğumlular) ve Açık Kategori (2014 ve öncesi doğan sporcular) olmak üzere 2 farklı kategoride yarışacaklardır.
Turnuva chess.com platformu üzerinden yapılacaktır. Turnuva temposu tüm kategorilerde 3+2 eklemelidir. Turnuvada her iki kategoride de dereceye giren 3 sporcuya ve kategorilerde ki en iyi 3 bayan sporcuya nakdi ödül verilecektir.
Detaylar turnuva yönergesinde yer almaktadır.


WhatsApp-Image-2020-12-15-at-11.59.52

Turnuva karşılaşmaları bitimi sonrasında, anti-cheating kontrolleri yapıldıktan en az 2 gün sonra kesin sıralama yapılacak ve ödül kazananlar web sayfamızdan açıklanacaktır. Hak edilen para ödülleri dereceye giren sporcunun IBAN hesaplarına resmi iş ve işlemler tamamlandıktan sonra yatırılacak. Yarışma sırasında online anti-cheating takibi yapılacaktır. Hile yaptığı tespit edilen sporcu ödül kazansa bile diskalifiye edilecek kazandığı ödül sıradaki sporcuya verilecektir.

19Mayis2020MuratpasaCagatayBurcu
27 Aralık 2020 Pazar günü Saat 16.00'da yapılacak olan turnuvamızı FM Çağatay Burcu'nun yorumları ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

26- 27 Aralık tarihlerinde düzenlenen Isparta Belediyesi Online Satranç turnuvası sona erdi.  Toplamda 316 kişinin katılım sağladığı turnuvada, 1 GM , 9 FM, 1 WIM , 2 WCM ve CM ünvanlı sporcular yer aldı.

Turnuva kayıt işlemleri , chess.com kulüp bağlantıları turnuva sayfasından erişim sağlanacaktır.

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ TURNUVASI

DrmOE-yX4AAH0hX
10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası kapsamında, ilimizde 8 Kasım 2020 Pazar günü Milli Egemenlik Spor Kompleksinde yüz yüze satranç turnuvası düzenlenecektir.

Tek kategoride düzenlenecek turnuva; 2012 ve 2011 yıllarında doğan, Türkiye Satranç Federasyonu Lisansı'na sahip 2020-2021 yılı vizesi yapılmış sporcuların katılımına açıktır. 32 kişilik kontenjan ile düzenlenecek turnuvada dereceye giren ilk 3 sporcuya madalya verilecektir.

Online kayıt sisteminden kayıt yaptıracak sporcular, Maksimum Rating sistemine göre sıralanacak olup ilk 32 kişi turnuvaya katılacaktır.

Turnuva, "TSF Pandemi Sürecinde Turnuva Düzenleme Esasları"na göre yapılacaktır.

Turnuva açık alanda yapılacaktır. Sporcularımız turnuva salonuna girerken HES kodu, siperlikleri ve maskeleri olmak zorundadır. Lütfen bu tedbirleri ihmal etmeyelim.

Turnuva Yeri Adres:  Anadolu Mahallesi, Milli Egemenlik Spor Kompleksi

İletişim: Osman KÜL        0530 770 65 32


TURNUVA YÖNERGESİ                     SPORCU LİSTESİ           EŞLENDİRME VE SONUÇLARI

2020-2021 Yeni Lisans / Vize Dönemi Başladı..

banner lisans Sayın Sporcularımız, 16 Eylül itibariyle tüm vizelerin süresi bitmiştir. Mevcut Lisans sistemi üzerinden SPORCU lisans/Vize işlemlerinizi yapabilirsiniz.
16 Eylül 2020 tarihinden itibaren 2020-2021 sezonu başlamış olup, Türkiye Satranç Federasyonu lisanslı sporcuların yeni sezon vizelerini yaptırmaları gerekmektedir. Vize işlemleri lisans.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılabilir.
16 yaşaltı sporcularımız için lisans ve vize ücreti bulunmamaktadır. 16 yaşaltı sporcularımız lisans.tsf.org.tr  adresinden kişisel bilgilerini girerek ücretsiz lisans/vizelerini yaptırabilirler.

BAŞSAĞLIĞI

bassagligi
Sayın İl temsilcimiz Osman KÜL'ün annesi Kamile KÜL vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası

19 Mays_Poster_-_yatay

Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye'nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında 7'den 70'e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs'ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun'da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye'nin tüm illerine yayılacak.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı
olarak Saat:15:00'de başlayacaktır.

Turnuva son başvuru tarihi ise 16 Mayıs 2020 Cumartesi 18:00`dır.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’na katılan sporcularımıza tarafımızdan Sosyal Etkinlik Formu verilebilecektir.

ÖDÜLLER: Turnuvada ilk üç dereceyi elde eden sporcularla, en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya, 20 Yaş ve Altında;
en iyi dereceyi elde eden üç sporcuya, en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya Madalya verilecektir.

Turnuvaya Katılım İşlemleri:

1- Sporcular chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız.

2- Chess.com platformundan kullanıcı adını oluşturan sporcularımız alttaki turnuva kayıt sayfası linkinden turnuvaya çevrim içi kayıtlarını yapabilirler.

3- Çevrimiçi kayıt esnasında chess.com kullanıcı adlarının doğru bir şekilde yazılması zorunludur.

4- Kayıt Listesinde kullanıcı adınız onay sürecinden sonra görünecektir.

5- 17 - 18 Mayıs tarihlerinde chess.com hesabınıza girip bildirimlerinizde yer alan 19 Mayıs Turnuvası davetini kabul ederek kayıt işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

6- Turnuvadan 1 saat önce altta yer alan turnuva linkine tıklayarak  (19 Mayıs Saat:14:00) chess.com turnuva sayfasına gelerek ''turnuvaya katıl'' butonuna tıklayabilirsiniz.

TURNUVA KAYIT SAYFASI


TURNUVA YÖNERGESİ


TURNUVA LİNKİ


FİNAL SIRALAMA

 Teknik konulardaki sorularınızla ilgili: ONUR BAŞAR  0554 400 36 12


 

Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

kapsamında Türkiye'nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında 7'den 70'e tüm satranç sporcularının hamle
yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs'ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi
satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun'da başlayacak olan
turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye'nin tüm illerine
yayılacak.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online
Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı

olarak Saat:15:00'de başlayacaktır.Turnuva son başvuru tarihi ise 16 Mayıs 2020 Cumartesi 18:00`dır.Turnuvaya Katılım İşlemleri:1- Sporcular chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..

 

2- Chess.com platformundan kullanıcı adını oluşturan sporcularımız alttaki turnuva kayıt sayfası linkinden turnuvaya çevrim içi kayıtlarını yapabilirler.3- Çevrimiçi kayıt esnasında chess.com kullanıcı adlarının doğru bir şekilde
yazılması zorunludur.4- Kayıt Listesinde kullanıcı adınız onay sürecinden sonra görünecektir.5- 17 - 18 Mayıs tarihlerinde chess.com hesabınıza girip bildirimlerinizde yer alan 19 Mayıs Turnuvası davetini kabul ederek kayıt işlemlerini tamamlamış olacaksınız.6- Turnuvadan 1 saat önce altta yer alan turnuva linkine tıklayarak  (19 Mayıs Saat:14:00) chess.com turnuva sayfasına gelerek ''turnuvaya katıl'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban