banner isbank

Satranç Haberleri

2018 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası


2018 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası  04 (geliş)  - 10 (çıkış)  Mart 2018  tarihleri arasında ARZUM sponsorluğunda Antalya - Maritim Pine Beach Otel'de  gerçekleştirilecektir.
arzum 500,

Ayrıntılı bilgi için Turnuva Sayfası2018 ISPARTA KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ TURNUVASI


ustresim
Isparta küçükler ve yıldızlar takım satranç turnuvası yakın zamanda belirlenecek tarihte  U-12 (7-12 yaş) ,U-18 (07-18 yaş) ve Kadınlar (07-18 yaş) olarak kulüp sporcularımızın katılımı düzenlenecektir.
Detaylar yönergedededir lütfen inceleyiniz.
Kulüpler 26 Şubat 2018 tarihine kadar Isparta GHSİM elden dilekçeyle başvurabileceği gibi Isparta satranç il temsilciliği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine imzalı tarayıcıdan geçmiş dilekçelerini maille de iletebilirler.
02-05 Mart 2018 tarihlerinde takım listelerini yine  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine gönderebilirler.

ÖNEMLİ:  23 ŞUBAT 2017 KULÜPLERİN SON TRANSFER TARİHİDİR

İL YÖNERGE    KAYIT LİSTESİ    PROGRAM    FİNAL YÖNERGE

2018 ISPARTA OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI


5.TUR EŞLENDİRMELERİ
GENLER_GENEL
KÜÇÜKLER GENEL    KÜÇÜKLER KIZLAR
YILDIZLAR GENEL     YILDIZ_KIZLAR

MİNİKLER KIZLAR        MİNİKLER GENEL


2. TUR EŞLENDİRMELER

MİNİKLERGENEL  MİNİKLERKIZLAR  KÜÇÜKLERGENEL    KÜÇÜKLERKIZLAR  YILDIZLARGENEL      YILDIZLARKIZLAR  
GENÇLERGENEL

DİKKAT:
OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI SON KAYITLARI
9 ŞUBAT 2018 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR

MİNİKLER / KÜÇÜKLER/ YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİLERİ HEPSİ AYNI TARİHTE 12-13-14 Şubat 2018 tarihinde yapılacaktır.                        
logo-yeni
2018 Isparta Okul sporları satranç turnuvası, 12-14 Şubat 2018 tarihlerinde Isparta Şehit Komiser Muhsin Kiremitçi İmam Hatip Ortaokulu Konferans salonunda yapılacaktır.Detaylı bilgi linklerde mevcuttur.
Kayıt formlarını 
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderiniz. Lütfen talimat veya yönergeyi okuyunuz

TALİMAT         YENİ YÖNERGE     KAYIT FORMU    ULAŞIM  

Türkiye Grup Müsabakaları: 29 Mart-01 Nisan 2018 tarihlerinde Adana,Elazığ,Kırıkkale,Manisa,Tekirdağ,Trabzon illerinde yapılacaktır.
Türkiye Final Müsabakaları: 02-06 Mayıs 2018 tarihlerinde KÜTAHYA'da yapılacaktır. 

Okulsporları Bilgilendirme: İletişim- 0246 218 14 82   okul sporları


2017-2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU...


Antalya -Beldibi rixos sungate otelde 20-26 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonalarına yeniİlimizi temsilen katılacak sporculardan veli izin belgesi istenmektedir.  il kafile onayı alınabilmesi ve kayıt kontrol sırasında Federasyon görevlilerine teslim edilebilmesi için veli izin belgelerinin teslim edilmesi gerekmektedir. Veli izin belgelerinin doldurularak imzalandıktan sonra tarayıcıdan geçirilerek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   mail adresine 16 Ocak 2018 saat 12.00 tarihine kadar iletilmesi gerekmektedir.

Şampiyona katılacak sporcular, satranç sporu yapmalarına sağlık yönünden bir sakınca yoktur belgesi alıp yanlarında mutlaka götürmeleri gerekmektedir. Belge Sağlık Ocaklarından temin edilebilir.

BİLGİ İÇİN: Mine KİRAZ Tel:05307706532

VELİ İZİN BELGESİMHS DUYURUSU

duyuruu.pngDeğerli hakemlerimiz;

Yakın bir zamanda kullanıma açtığımız MHS (Merkezi Hakem Sistemi) girişleri devam etmektedir. Güncel verilerle 2000 civarı vizeli hakemimizin 1100'ü sisteme girişlerini tamamlamışlardır. TSF etkinlik takvimindeki Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda MHS'deki hakemlerimiz arasından görevlendirme yapılacağından tüm hakemlerimizin MHS'ye kayıt olmaları gerekmektedir. (Banka hesap bilgisi, fotoğraf, güncel e-posta adresi, güncel cep telefonu numarası gibi bilgiler eksiksiz olmalıdır.)

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonaları sistemde açılmış olup, 15 Aralık 2017 tarihine kadar talepte bulunan hakemlerimiz arasından MHK tarafından atama yapılacaktır.

Talepler doğrultusunda MHK tarafından seçim yapılırken aşağıdaki hususlar da (önem sırası olmaksızın) dikkate alınacaktır.

  • İldeki MHS'ye kayıtlı hakem sayısı
  • İline aktif hakemlik katkısı
  • Benzer yarışma tecrübesi ve deneyimi
  • İl temsilciliklerinin yazılı önerisi
  • Gelişim seminerlerine katılım ve başarı durumu
  • İllerden gelen başhakem ve gözlemci raporları
  • İlin satrançta gelişmişlik önceliği