banner isbank

Isparta satrancına katkılarından dolayı teşekkürler!

isparta-abdurrahman serttasGeçtiğimiz günlerde görevini Özkan ÇAĞLAR'a devreden Eski İl Temsilcimiz Abdurrahman SERTTAŞ'a çok teşekkür ediyoruz.

2005 - 2013 yılları arasında Isparta Satrancına harcadığı zamanlar ve verdiği emekler asla unutulacak gibi değil. Abdurrahman SERTTAŞ temsilciliğinde ileryen Isparta Satrancının bundan sonra yeni il temsilcimizle aynı şekilde ilerlemesini diliyor ve tekrardan sağladığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. İl temsilcimize sadece biz değil Sayın Federasyon Başkanı Gülkız TÜLAY Hanımda yazmış olduğu İl Temsilcilerimiz başlıklı köşe yazısı ile teşekkür ediyor.

Eski İl Temsilcimiz Abdurrahman SERTTAŞ'ın yazısı:

"Isparta Satranç Ailesine;
Yedi yıla yakın yürütüğüm satranç il temsilciliği görevimi 25 Şubat tarihi ile yeni il temsilcimiz Sayın Özkan ÇAĞLAR bey'e devretmiş bulunuyorum. Özkan bey' e il temsilciliği görevinde başarılar diliyorum. Görev verilmesi halinde Isparta satrancının gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonrada gönüllülük esasıyla katkı sağlamaya hazır olduğumu bildirmek isterim.
İl temsilciliği görevim sırasında Isparta satrancının gelişimine katkı sağlayan, rahmetle andığım il hakemimiz Mehmet ÇAYLI ile eski il temsilcimiz Ulusal Hakem Ali BAŞYİĞİT, FİDE Hakemimiz Ender YALÇIN ve isimlerini burada saymakla bitiremeyeceğim satranç hakemlerimize, turnuvalara oyuncularını hazırlayarak katılan antrenörlerimize, kulüp temsilcisi, başkanlarına, sporcularımız ve ailelerine teşekkür ediyorum.

Abdurrahman SERTTAŞ
2005-2013 Satranç İl Temsilcisi"

Kaynak : Facebook - Isparta Satranç İl Temsilciliği Grubu

Banner - Market

tsf market_ban