banner isbank

Çocuk ve Yıldızlar Ligi Sonuçlandı

2012 - 2013 Isparta Çocuk ve Yıldızlar Ligi geçtiğimiz pazar günü Gazi Lisesi Satranç Salonunda yapılarak sonuçlandı. Başhakemliğini Ender Yalçın'ın yürüttüğü turnuvada iki grup halinde yarışan Çocuk Liginden altı takım katılım ücreti ödemeden Karaman da yapılacak olan Türkiye Çocuk Ligi Finaline kayıt yaptırma hakkı kazanırken Yıldızlar Liginde son tur sadece bir takım turnuva sahasında bulundu. Yönerge gereğince takım sayısının 3ün altına düşmesi durumunda lig düşürülür maddesi uyarınca Yıldızlar Ligi ilgili yönerge maddesi ve başhakemin kararı ile düşürüldü. 

Çocuk Ligi Gül grubunun birincisi ŞAHPARTA ikincisi GELENCEĞİN VEZİRLERİ ve üçüncüsü ISPARTA TED KOLEJİ olurken Çocuk Ligi Halı grubunun birincisi ŞAHPARTA KIRMIZI ikincisi ISPARTA HALK EĞİTİM ve üçüncüsü BELEDİYE SPOR HAZERFENLER takımı oldu. Her iki grubunda derece yapan takımlarını tebrik ediyoruz. 

Şunuda hatırlatmak isteriz ki Çocuk Ligi turnuvasına katılan ve tamamlayan her takım istemesi durumunda Karamanda düzenlenecek Türkiye Çocuk Ligi Final karşılaşmalarına katılabilecek. Ayrıntılı bilgi için İl Temsilcisi Özkan Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

Final Yarışmasının sayfasına ulaşmak için  tıklayınız.

Halı Grubu Final Sıralaması için pdftıklayınız

Gül Grubu Final Sıralaması için pdftıklayınız

Banner - Market

tsf market_ban