banner isbank

Spor Genel Müdürlüğü'nden Önemli Uyarı

DuyuruSpor Genel  Müdürlüğü'nün merkez ve taşra teşkilatı ile bağlı spor federasyonlarının mahalli, bölgesel ve ulusal organizasyonlarına katılacak kulüplü ve ferdi sporcu kafilelerinin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde seyahatlerinin yapılmasına ilişkin usul ve esasları kapsayan Seyahat Yönergesi'nde birtakım değişiklikler yapılmıştır.

Bu kapsamda; Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığının 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve 23-29 Ocak 2016 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasına katılacak olan sporcuların ekte yayınlanan  '' Veli İzin Belgesi''ni doldurarak 20.01.2016 Çarşamba günü saat 13:00'a kadar İl Temsilcimiz Özkan ÇAĞLAR'a (Çağlar Kuyumculuk Cumhuriyet Cad. Nebioğlu Pasajı No:10) teslim etmeleri gerekmektedir.

Sayın velilerimiz, ekteki formu doldurmadığınız takdirde kayıt yaptırmış olsanız bile çocuğunuz turnuvaya katılamayabilir, belge eksikliği nedeniyle yaşanablecek muhtemel hak kayıplarından İl Temsilciliğimiz sorumlu değildir. Önemle bilgilerinize sunarız.

 

Banner - Market

tsf market_ban