banner isbank

2019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR ve TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONASINA KATILACAK OLAN SPORCU VE VELİLERİN DİKKATİNE

maskot duyuru
İlimizden 2019- 2020 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonasına katılacak sporcularımızın "Spor Genel Müdürlüğü Spor Kafileleri Seyahat Yönergesi" gereği sporcu velilerinin 18 yaşından küçük sporcular için EK-3D formunu doldurarak imzalı bir biçimde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, evrak kayıt birimine elden teslim etmesi gerekmektedir. Evrak teslim süresi 10 Ocak 2020 CUMA günü mesai bitimidir.

Sporcu ile sporcu velisinin soyadının tutması gerekmektedir. Soyadının tutmaması durumu var ise velisi olduğuna dair bir belge fotokopisi de forma eklenecektir.

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN Veli İzin Belgesi EK-3/D için  TIKLAYINIZ

18 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN İzin Belgesi EK-3/C için TIKLAYINIZ

KAFİLE İLE BİRLİKTE HAREKET EDECEK SPORCULAR İÇİN EKTEKİ SEYAHAT YÖNERGESİNİN SONUNDA YER ALAN EK-3/B FORMUNU DOLDURMALARI GEREKMEKTEDİR.  SEYAHAT YÖNERGESİ

Kulüplerimiz aşağıda yer alan  KÜÇÜKLER ve YILDIZLAR ŞAMPİYOLARINA KATILIM FORMUNU doldurup  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Kulüp dışında gidecek sporcular bireysel olarak gönderebilirler.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban