banner isbank

2023 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU...!

tr1

KAFİLE LİSTESİ İÇİN BELGE GÖNDERENLER

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları 21 - 28 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Şampiyonalara, İl/İlçe Yarışmalarını tamamlayan sporcular, geçtiğimiz sene Milli Takım havuzunda yer alan sporcular, KKTC'li sporcular, Ulusal ve FIDE unvanlı sporcular kayıt yaptırabileceklerdir.
İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaklardır. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra; yukarıda belirtilen şartları sağlamayan sporcular şampiyonadan çıkarılacak ve tüm işlemleri iptal edilecektir.

2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonalarına ISPARTA ilimizi temsilen katılacak olan sporculara Kafile onayı alınacaktır. Sayın velilerimiz-değerli sporcularımız; turnuvaya kayıt yaptırmış olsanız bile "Veli İzin Formunu" doldurup teslim etmezseniz sporcunuz şampiyonaya katılamaz.
Önemle duyurulur.

NOT: 2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasına katılacak olan sporcularımızdan ilimizde ikamet edip, lisans ili Isparta dışında olanların, ilgili belgeleri doldurup tarafımıza ulaştırması durumunda ISPARTA kafile listesine ekleneceklerdir. 

İŞLEM BASAMAKLARI

1- 18 yaşından küçükler veli seyahat izin belgesi için tıklayınız.→ Veli izin ek 5 

Kendi imkanlarıyla veya kafileyle seyahat edecek sporcuların Veli İzin Dilekçesi işlemlerinde 
Form doldurmadan e devlet üzerinden seyahat izin belgesi alabilmek de mümkündür.  Bunu aşağıdaki gibi yapabilirsiniz ;
E-Devlet üzerinden online olarak https://spor.gsb.gov.tr/EDevlet/ELisans/VeliIzin/SeyahatIzin.aspx  linkinden doldurunuz. Bu durumda, veli izin belgesini teslim etmiş sayılırsınız. İzin belgesi işlemlerinin sona erdiğini gösteren ekran görüntüsünü (resim alıp-atabilirsiniz telefon ile) 15 Ocak 2023 tarihine kadar iletmeniz gereklidir.
 

2- 18 yaşından büyükler seyahat taahhüt belgesi için tıklayınız. → Seyahat Taahhüt ek 4

3- Isparta Sporcu Katılım Formu (Exceli indirip bilgilerinizi doldurunuz.) → ISPARTA_SPORCU_KATILIM_FORMU_.xls 

4- LİSANS BELGESİnin fotoğraflı olan ÖN YÜZÜ RESMİ

Formların ya da e devlet ekran görüntüsünün Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adreslerine iletilmesi gereklidir. 0 530 770 65 32 nolu telefona da mail attığınızı ve sporcu ismini bildiren whatsapp mesajı atarsanız kontroller sağlanmış olacaktır.

Belgelerin en geç (15 Ocak 2023)
 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.